0 Produkt : 0,00 €
Váš košík je prázdny!
Produkty Cena

Kamerový systém v bytovom dome

Poškodzovanie majetku v spoločnom vlastníctve v bytových domoch je častým problémom. Škody sa môžu vyšplhať až do tisícok eur, zvlášť keď sa jedná o výťahy. Najčastejšie sa jedná o poškodené zámky, poničená omietka a maľba, počmárané a posprejované steny, alebo poničené schránky. Škody páchajú jednotlivci ( nezriedka sú to naši susedia ), ale škody platíme všetci. Ničeniu majetku sa však dá zabrániť.

Jednou z možných prevencií je inštalácia kamerového systému.

TECHNICKÉ RIEŠENIE ZAPOJENIA:
Nahrávacie zariadenie systému je umiestnené na dobre zabezpečenom mieste. K tomuto zariadeniu sú pripojené samotné kamery a zobrazovacie zariadenie. Súčasťou nahrávacieho zariadenia je záznamové médium, čo je v tomto prípade pevný disk. Systém môže byť zapojený do internetu, a v takom prípade môže údaje z kamier sledovať online naraz aj viacero užívateľov z rôzneho miesta z ktorého majú prístup k internetu.

VÝHODY KAMEROVÉHO SYSTÉMU V PANELÁKU:

  • Odstrašovanie zlodejov od krádeží
  • Prípadná jednoduchšia identifikácia zlodeja
  • Ochrana nebytových priestorov bytového domu
  • Ochrana proti vandalizmu
  • Kamerový systém napomáha k udržiavaniu čistoty

ZÁKON O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Pri inštalácii kamerového systému v bytovom dome je dôležité si uvedomiť, že údaje zaznamenané systémom podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov. Rozsah zákonných povinností prevádzkovateľa kamerového systému je určený v zákone č. 84/2014 Z. z. ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Máte záujem o kamerový systém? Pozrite si našu ponuku

Zobraziť Kamerové systémy

Kontakt

Adresa Prevádzky. Na tejto adrese si môžete zakúpený tovar prevziať osobne.

  • Ružová 19, 946 51 Nesvady
  • +421 948 556 554
Partneri: