0 Produkt : 0,00 €
Váš košík je prázdny!
Produkty Cena

Kamerový systém do firmy

Kamerový systém do firmy
Dôveruj, ale preveruj. Dohľad musí byť. Vlastniť firmu a nechať všetko na zamestnancoch je priama cesta k bankrotu. Samozrejme, nie všetci sú podvodníci, ale ako sa hovorí príležitosť robí zlodeja a môže sa stať, že niektorý zo zamestnancov by si rád prilepšil na úkor vašej firmy. Pri používaní kamerového systému vo firme, alebo na prevádzke, by ste takýmto situáciám mohli zabrániť.

Monitorovanie vozidiel
Kamerový systém by mohol byť nápomocný aj pri monitorovaní ŠPZ prichádzajúcich a odchádzajúcich áut do a z areálu vašej firmy či prevádzky.
Dochádzka zamestnancov
Dochádzka zamestnancov do práce v spojení s kamerovým systémom, má tiež svoje výhody. Je možné si spätne prehrať príchod, alebo odchod zamestnanca, a zabrániť tak prípadom, kedy zamestnanec zapíše fingovaný odchod inému zamestnancovi, alebo v prípade, že máte namontovaný elektronický dochádzkový systém, čipovou kartou potvrdí jeho fingovaný odchod či príchod.
Efektivita práce
Vo vašej prevádzke, či už v obchode, alebo vo výrobe, môžete dohliadať na efektivitu práce zamestnancov. Nezanedbateľným prvkom je poriadok a bezpečnosť na pracovisku.
Kamerový systém chráni hodnoty firmy aj zamestnancov, tak by sa malo na to nahliadať. Vaša firma, obchod, reštaurácia pokiaľ bude monitorovaná bezpečnostným kamerovým systémom, nebude tak ľahko dostupná pre zlodejov a im podobným. Chrániť svoj majetok je základ.

Máte záujem o kamerový systém? Pozrite si našu ponuku

Zobraziť Kamerové systémy

Kontakt

Adresa Prevádzky. Na tejto adrese si môžete zakúpený tovar prevziať osobne.

  • Ružová 19, 946 51 Nesvady
  • +421 948 556 554
Partneri: