0 Produkt : 0,00 €
Váš košík je prázdny!
Produkty Cena

Kamerový systém do barov, herní a reštaurácií.

Kamerový systém pre herne, bary, reštaurácie atď. sa vyznačuje tým, že takmer vždy je nutné použiť kamery s nočným videním, pretože osvetlenie je väčšinou tlmené.

V herniach sú najväčším problémom hráči, ktorí sa snažia vykrádať automaty, a to ako samostatne tak aj po dohode s obsluhou. Najlepšie je preto sledovať oblasť s hracími automatmi, ako aj bar s obsluhou.

Pretože v prevádzkach ako sú herne či reštaurácie je neustály pohyb, nie je príliš vhodné mať kamerový systém nastavený na nahrávanie spustené len pri detekcii pohybu, ale na nepretržité nahrávanie počas otváracích hodín a detekciu pohybu mať nastavenú na čas, kedy je prevádzka zatvorená. V takomto prípade je vhodné mať nainštalované dostatočne veľké dátové úložisko v systéme. Odporúčame pevný disk s kapacitou aspoň 2TB a pri použití viacej ako štyroch kamier aj väčší.

Pre bary a herne je tiež dôležitý psychologický efekt, kedy zákazníci vedia, že sú monitorovaný bezpečnostným systémom. Ak nechcete investovať do viac ako 4 kamerového systému, niekedy stačí namontovať 4 kamery na tie najdôležitejšie miesta a na ostatné rozmiestniť len atrapy kamier.

Kamerové systémy disponujú funkciou pripojenia sa k internetu a vy tak môžete sledovať vašu prevádzku z ktoréhokoľvek miesta s prístupom na internet.

Majte však na pamäti, že zaznamenané údaje z bezpečnostných systémov, podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov, a preto pred samotnou inštaláciou systému je vhodné vedieť kde a za akých podmienok môže byť systém nainštalovaný.

Máte záujem o kamerový systém? Pozrite si našu ponuku

Zobraziť Kamerové systémy

Kontakt

Adresa Prevádzky. Na tejto adrese si môžete zakúpený tovar prevziať osobne.

  • Ružová 19, 946 51 Nesvady
  • +421 948 556 554
Partneri: